«Ми вийшли на старт і ні кроку назад!»: Макс Корж планує зібрати стадіон в Одесі

25 липня білоруський співак і автор пісень Макс Корж виступить в Одесі на стадіоні «Чорноморець». За першу добу на концерт, який буде через півроку, продано більше 14 000 (!) квитків. «Кожен хоче знати й вірити, любити до тремтіння по шкірі…» – його хіти знають напам’ять не тільки мілленіали, а й представники старших поколінь. А музичні критики запевняють, що «Малий» не просто подорослішав, як музикант – він став новою зіркою світового масштабу, інакше б не збирав величезні стадіони.

Макс Корж рідко дає інтерв’ю. «Ви все можете дізнатися з моїх пісень» – впевнений співак. Відомо, що артист народився в Білорусі, навчався в музичній школі, вступив, а потім відрахувався з університету. Схоже на біографічні віхи не відомого виконавця, а друга з сусіднього двору. При цьому в його житті паралельно завжди була музика: Корж записав пісню «Небо допоможе нам» за 300 доларів, які позичив у своєї мами, і виклав її в соціальній мережі. Після цього Максима забрали в армію, а коли він повернувся, то дізнався, що пісня стала популярною. А з виходом чергових хітів – і сам Макс Корж.

Читайте также:   Принц Гаррі пише мемуари

На сьогодні «Малий» записав п’ять альбомів, відіграв сотні концертів, випустив понад двадцять кліпів. Шанувальники його творчості збирають бас-тури і є наймасштабнішою фан-спільнотою на пострадянському просторі. Артист виступав в десятках країн, а в 2019 поставив новий рекорд, зібравши поспіль п’ять стадіонів. У його кліпах відображаються всі почуття покоління, які він майстерно трансформував у слова і музику.

Концерти Макса Коржа критики називають «енергетичним продуктом». Вони й справді несуть в собі неймовірний емоційний заряд, а «в поєднанні зі світловими і піротехнічними спецефектами стають справжнім божевіллям» – запевняють шанувальники артиста. В Одеси є шанс стати частиною шоу, яке запам’ятається на все життя, вже 25 липня 2020 року. А квитки поки що є тут.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *