Одеса відзначає День перемоги: тисячі городян прийшли сьогодні на Алею Слави

Почалося святкування з покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу

В урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу беруть участь ветерани війни, учасники бойових дій, керівники міста та області, представники духовенства та жителі Одеси.

Одеський міський голова Геннадій Труханов виступив перед ветеранами Другої світової та усіма небайдужими, хто зібрався сьогодні на Алеї Слави щоб вшанувати пам’ять тих, хто ціною своїх життів подарував нам мир.

“Зі святом, з Днем перемоги вас, дорогі одесити і гості нашого міста! Сьогодні велике свято, великий день у місті-герої Одесі. Для мене, як для одесита, просто людини, офіцера, День перемоги – це велика подія для всього Людства. Це наша Перемога! Наша армія зупинила нацизм і загнала їх назад в їх лігво… Я хочу побажати щастя нам усім, благополуччя, щоб у нас з вами був МИР!” – звернувся міський голова до усіх присутніх.

Читайте также:   Зеленський знов прилетить до Одеси, а для першої леді перекрили цілий пляж

До привітань Геннадія Труханова приєднався «Одесит року», фіналіст загальнонаціонального рейтингу «ТОП 100: Гордість України. Чоловіки» Сергій Гончарук.

Засновник Odessa First Private Dental Center, лікар-стоматолог вищої категорії, кандидат медичних наук і меценат разом з Одеським міським головою подарувли усім ветеранам Другої світової довічне безкоштовне лікування зубів від Одеської Першої Приватної Стоматологічної Клініки.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *