Зірковий день народження: вітаємо Дмитра Коляденка!

Сьогодні, 22 липня, український шоумен, беззмінний ведучій проектів ТОП 100: “Гордість та Краса” Дмитро Коляденко святкує свій День народження!

Дмитро все життя присвятив мистецтву. Першим вагомим кроком на цьому поприщі стало створення власного балету «Арт-Класік». Дмитро також брав участь в організації відомих телемюзиклів — «Попелюшка», «Божевільний день, або Одруження Фігаро» та «Снігова королева».

За свою карʼєру Дмитро побував хореографом в декількох сезонах популярного музичного телепроекту «Шанс», де вперше продемонстрував свої вокальні здібності. На пісенному терені Дмитро також встиг досягти неабияких успіхів — його кліпи показують на провідних музичних каналах країн, а його концерти збирають натовпи шанувальників його творчості. У 2011 році Коляденко навіть отримав премію «Найстильніший співак року».

Читайте также:   В шаге от финала: кто покинул «Танцы со звездами»?

Користуючись можливістю, хочемо привітати нашого друга, найкращого Капелюшника та суперталановиту людину Дмитра Коляденка. Бажаємо наснаги у нових звершеннях, завжди тільки позитивних емоцій та безмежного щастя.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.