Японська принцеса все-таки відмовиться від титулу і мільйонних статків заради кохання і стане простолюдинкою

Японська принцеса все-таки відмовиться від титулу

Японська принцеса Мако вирішила не відмовлятися від головного чоловіки в своєму житті і після завершення локдауна підтвердила – вона твердо має намір пов’язати своє життя з молодим юристом-простолюдином Комуро. Відомо, що офіційно вони стануть чоловіком і дружиною 26 жовтня, однак, ніякої урочистої церемонії і ритуалів не буде – після формальної реєстрації вони лише проведуть спільну прес-конференцію. Очікується, що в кінці цього року обидва переїдуть в Нью-Йорк, де почнуть життя, далеко від імператорського палацу і титулів.

Ситуацію погіршує не тільки статус нареченого, скільки звинувачення у фінансових махінаціях, які пред’явлені його матері – майбутньої свекрухи принцеси. Ця ситуація стала справжньою ганьбою для імператорської сім’ї, привела до публічного осуду пари і затримала їх шлюб на три роки. Минулого тижня 29-річний Комура повернувся до Японії з Нью-Йорка. Його волосся, зібране в кінський хвіст, ЗМІ порахували сміливим і зухвалим знаком і тільки посилили критику.

Читайте также:   EBU прокоментував рішення України щодо відмови від участі в “Євробаченні 2019"

Принцеса Мако також відмовилася від належних їй 150 мільйонів йен (близько 1,5 мільйона доларів), на які вона має право після прощання з імператорською сім’єю. Мако стане першою жінкою – членом імператорської родини з часів Другої світової війни, яка не отримає виплату при вступі в шлюб з простолюдином. За даними японських медіа, нещодавно у нареченої було діагностовано важкий психічний стан, яке палацові лікарі описали як «форму травматичного стресового розладу».

Мако, якій за три дні до весілля виповниться 30 років, є племінницею імператора Нарухіто. Вона і наречений були однокурсниками в Токійському Міжнародному християнському університеті, коли у вересні 2017 року оголосили про свій намір одружитися.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *