Який “райдер” у Карла III?

8 вересня не стало королеви Єлизавети II, після її смерті престол зайняв її син Карл III (у минулому принц Чарльз). Автор книги “Король” Крістофер Андерсен розкрив нам деякі подробиці особистого життя Карла III (деякі факти тебе дуже здивують).

Стало відомо, що король мандрує разом із своїм плюшевим ведмедем, який у нього зберігся з дитинства. “Він все ще подорожує з плюшевим ведмедиком дитинства”, – заявив Крістофер у новому інтерв’ю. “Єдина людина, якій дозволяли чіпати плюшевого ведмедика короля Карла III, це його нянька Мейбл Андерсон, з якою він залишається дуже близьким”, – додав автор.

Автор також стверджує, що король наполягає на подорожі із «кріслом для унітазу на замовлення».

Читайте также:   Марина Одольська презентувала кліп на пісню «Небо» (ВІДЕО)

Також повідомляється, що король бере із собою на зустрічі свого шеф-кухаря. Хоча раніше Карл III заперечував ці факти. Однак люди, які працюють у палаці або працювали колись на нього повідомляли, що коли він ходить на звані вечері в чужі будинки, він часто приводить свого власного шеф-кухаря, щоб вони могли приготувати для нього їжу, яку він буде їсти окремо. за столом”.

А ось ще один цікавий факт! Виявляється, що монарх не любить квадратної форми кубики народу. «Я думаю, що це одна з найсмішніших примх — у кількох членів королівської родини є вона, у королеви це теж було — вони не люблять квадратних кубиків льоду», — стверджує королівський автор. «Вони носять із собою лотки для кубиків льоду, приносять їх із собою куди б вони не пішли, тому що їм не подобається звук, що дзвонить, який видають квадратні кубики».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 403

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *