Вік vs мода: як виглядає найдорожча дівчинка-модель через 10 років

Світу моди і особливо реклами дуже потрібні красиві люди. Якщо серед дорослих досить легко знайти хорошу людину, адже вони самі йдуть в світ моди, то серед дітей все набагато складніше. Ще проблема дітей-моделей в тому, що вони дорослішають і на їх місце потрібні нові. Саме з цих причин діти-моделі дуже і дуже сильно цінуються на ринку реклами.

Христина Піменова

В 4 роки Христина стала найбільш популярниою і найдорожчою моделлю дитиною. За нею буквально гналися всі, хто тільки могли. ЇЇ унікальність полягає не в тому, що вона дуже красива, а в тому, що вона виглядає старшою за свої роки.

 

Ще одна особливість полягає в тому, що у неї дуже правильна і гладка шкіра. Хоча, звичайно, це не дуже дивно щодо 4-х річної дівчинки. Загалом її досить часто одягали і фарбували як ляльку.

Читайте также:   Джоан Роулінг отримала погрози вбивством за підтримку письменника Салмана Рушді

Досить дивне видовище, якщо чесно, особливо в наш час. Зараз все намагаються розгледіти в людях людяність, а тут навпаки людяність максимально прибрали і залишили ляльку з людським обличчям.

8 років

Христина росла як звичайна дитина, адже природі все одно модель вона або не модель.

Вже приблизно в цей час все починали розуміти, що з Христиною може статися те, що зазвичай відбувається з дитячими моделями – вона виросте і перестане бути унікальною. Обличчя ставало менш круглим, а у губи менш виразні.

Незмінним залишилися нескінченно красиві очі та неймовірно акуратний носик. У зв’язку з цим її популярність почала згасати і титул найбільш популярної був втраченний.

Читайте также:   Легкий, красивий, зручний: тенденції дорожнього багажу - 2018

Наш час

Зараз Христині 13 років і вона потрапила в той вік, який називають перехідним — гормони вирують, а зовнішність змінюється з катастрофічною швидкістю.

У підсумку все відбувається так, як я і описував. Вона виглядає ще більш відчутно дорослішими, ніж є насправді. Рятує те, що її обличчя витягнулося і стало більш жіночним.

В даний час Христина все так же працює моделлю і надалі їй і залишиться. Адже головна помилка багатьох в тому, що вони вважають, що моделі повинні бути дуже і дуже красивими. Але насправді моделі повинні бути особливими. Вони повинні показувати родзинку своєї зовнішності.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *