Війна триває: батько Брітні Спірс вимагає від співачки велику суму

батько Брітні Спірс вимагає від співачки велику суму

Виявилося, що намір батька Брітні Спірс відмовитися від опікунства над співачкою може бути здійснений тільки в тому випадку, якщо сам він отримає від цього матеріальну вигоду.

Адвокат Брітні заявляє, що Джеймі Спірс вимагає від співачки 2 мільйони доларів. За його словами, гроші підуть на погашення судових витрат і боргів. Сама Брітні планує звернутися до суду через спроби вимагання. Зірка відзначила, що навіть незважаючи на те, що вона дуже довго чекала моменту, коли їй вдасться звільнитися від опіки батька, її не влаштовують його вимоги і вона точно не готова на них погоджуватися.

Раніше повідомлялося, що Джеймі Спірс погодився відмовитися від опікунства над Брітні і подав прохання про це до Верховного суду Лос-Анджелеса. Причиною відходу стала «публічна битва з його дочкою». Нагадаємо, співачка перебуває під опікою ось уже 13 років, з 2008-го, після серії публічних зривів. На початку літа цього року вона вперше виступила в суді і звинуватила батька в жорстокому поводженні: за словами зірки, її примушували виступати проти волі, приймати психотропні препарати і протизаплідні і не давали доступ до соціальних мереж.

Читайте также:   Netflix починає спiвробiтництво з росiйськими телекомпанiями

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *