Стало відомим ім’я головного Холостяка країни: 9-й сезон стартує в березні

СТБ розпочав зйомки дев’ятого сезону романтичного реаліті-шоу «Холостяк». Його головним героєм став ведучий телеканалу М1, редактор чоловічого журналу XXL 30-річний Микита Добринін.

Судячи по сторінках Микити в соціальних мережах, весь його час займають робота, спорт і подорожі. У Добриніна вже є досвід сімейних відносин – він був в офіційному шлюбі.

“- Моє життя досить динамічне і насичене, тому будинок для мене є якоюсь фортецею, в яку хочеться повертатися, де мені і моїй дівчині повинно бути спокійно і затишно разом,” – зізнавався Микита. “- Я той чоловік, який завжди буде любити свою дружину трохи більше, ніж наших дітей.”

Читайте также:   СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ MS TOP UKRAINE 2021

Цього року команда проекту вперше дала можливість запропонувати ім’я нового Холостяка глядачам. Весь червень на офіційних сторінках каналу в соціальних мережах вони озвучували свої переваги. Ім’я Добриніна звучало в коментарях найчастіше.

“- Микита сподобався і нашій знімальній групі,” – доповіла директор творчого об’єднання Анна Калина. “- Він стильний, ввічливий, освічений, уважний. У ньому відчувається гідне виховання і чоловіча зрілість.”

Микита народився в Чернівцях, здобув освіту в місцевому вузі. Там же почав працювати ведучим на радіостанції і телеканалі «Чернівці». Десять років тому Добринін переїхав до Києва і як і раніше продовжує роботу на телебаченні і радіо, поєднуючи з журнальною діяльністю. Микита займається тайським боксом, серфінгом і стріляниною.

Читайте также:   Зірковий день народження: вітаємо Дмитра Коляденка!

Читайте також: УКРАЇНКА ВРАЗИЛА ПУБЛІКУ АМЕРИКАНСЬКОГО ТАЛАНТ-ШОУ ЗВОРУШЛИВИМ ВИСТУПОМ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *