Що нового: принца Гаррі виключено з коронації короля Карла III, а Вільям «згоряє від гніву»

Сьогодні було заявлено, що принца Гаррі було виписано зі сценарію коронації короля Карла III. Крім того, інсайдери розповіли, що принц Вільям «згоряє від гніву» через приголомшливі одкровення в мемуарах герцога Сассекського.

The Sunday Times сьогодні повідомили про заяву королівського джерела про те, що Гаррі був виключений з процесу майбутньої коронації батька в травні: «Принца Гаррі було виключено зі сценарію коронації, без будь-якої офіційної ролі на службі, якщо він буде присутнім», – написав. королівський редактор газети у Твіттері. «Порушуючи традицію, Карл III відмовиться від королівських герцогів, які схиляють коліна і віддають шану монарху. Тільки Вільям виконуватиме цю роль».

Тим часом друзі Вільяма повідомили The Sunday Times, що спадкоємець «згорає від гніву», але також «стривожений і засмучений» коментарями Гаррі, і цю поведінку один із друзів назвав «боягузливою».

Читайте также:   Організатори «Греммі» змінили порядок голосування через критику з боку інсайдерів індустрії

«Уїльям» не мститиме, він ніколи б цього не зробив, тому що він сповнений гідності і неймовірно відданий», – сказав один друг. «Це жорстоко, боягузливо і так сумно для Вільяма – продовжувати приймати удари на себе. Він мовчить на благо своєї сім’ї та країни». Інший сказав: «Він стривожений і йому сумно – він зосереджений на своїй дружині та своїх дітях. Він так добре справляється із цим зовні, всередині він горить. Він не збирається здаватися».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 179

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *