Режисер Рідлі Скотт отримає премію на Венеціанському кінофестивалі

Режисер Рідлі Скотт отримає премію на Венеціанському кінофестивалі

Британський кінорежисер Рідлі Скотт отримає премію Cartier Glory to the Filmmaker на 78-му Венеціанському кінофестивалі, який буде проходити з 1 по 11 вересня на острові Лідо у Венеції.

Скотт отримає нагороду 10 вересня перед позаконкурсною прем’єрою свого фільму «Остання дуель». Головні ролі в драмі виконали Метт Деймон, Адам Драйвер, Бен Аффлек і Джоді Комер. Сюжет фільму розгортається у Франції 14 століття. Сценарій «Останньою дуелі» писали Деймон і Аффлек разом зі сценаристом Ніколь Холофсенер. Актори вже співпрацювали в якості сценаристів і отримали «Оскара» за кращий сценарій картини «Розумниця Уілл Хантінг» (1997).

Художній керівник Венеціанського кінофестивалю Альберто Барбера зазначив, що «особистий підхід Скотта до створення фільмів», який «успішно поєднує вимоги видовищності, очікування широкої публіки і запити критиків», є найбільш характерним елементом його кіновиробництва. «До його незаперечних переваг відносяться надзвичайний талант до візуалізації і художній смак, які він демонструє при створенні розкішних барокових і графічно величних образів, супроводжуваних рідкісним і безцінним талантом режисера-актора», – додав Барбера.

Читайте также:   Самый быстрый пианист мира впервые посетит Украину и выступит с сольным концертом в Одессе!

Раніше Cartier стали головним спонсором Венеціанського кінофестивалю і оголосили про довгострокову співпрацю, в рамках якого вони будуть нагороджувати видатних кінодіячів премією Cartier Glory to the Filmmaker. Нагорода буде присуджуватися особистостям, які зробили вагомий внесок в розвиток сучасної кіноіндустрії.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.