Рената Штіфель: історія вибору між кар’єрою та сімейним життям

Рената Штіфель: історія вибору між кар'єрою та сімейним життям

Звичайно, особисте життя і кар’єра можуть бути важкими для балансування. Однак, у світі знаменитостей є люди, які зуміли успішно поєднати обидві сфери і знайшли свій власний шлях до гармонії. Однією з таких є українська співачка Рената Штіфель, яка змогла зробити вибір на користь родини над кар’єрою.

Вибір Ренати Штіфель: історія успіху та важливого рішення

Яскрава та талановита українська співачка, що мала чимало шанувальників завдяки своїй музичній майстерності та голосу. Її пісні звучали на радіо, а кліпи ротувались на телевізійних каналах. Вона неодноразово виступала на великих сценах як в Україні так і за її межами, з’являлась на червоних доріжках топових заходів та премій. А пісня «Душа» набрала мільйони переглядів та стала візитною карткою співачки.

«Я мріяла про успішну кар’єру співачки і дуже багато працювала над цим. З самого дитинства я була на сцені і навіть не уявляла, що може бути якось інакше. Всі мої плани були тільки в цьому напрямку» – розповідає дівчина.

Але не дивлячись на все це вона вирішила змінити свої пріоритети та віддати перевагу створенню щасливої та міцної родини. І це сталося дуже несподівано, у період карантину, коли весь світ здавалося б зупинився, вона зустріла свого нареченого. Після знайомства в інтернеті Рената полетіла на Кіпр, щоб познайомитись не тільки віртуально, але й особисто. І кохання зробило свою справу.

Читайте также:   Налаштований серйозно: творець серіалу про Шерлока Холмса заговорив про новий сезон. Але він має умову

Як говорить сама співачка, в цей момент вона зробила мабуть найважливіший крок у житті, покинула сцену і рідну країну, переїхала на Кіпр і присвятила себе родині та побудові щасливого майбутнього.

Яскрава та талановита українська співачка - Рената Штіфель

«Мені це рішення далось не просто. То був дуже складний період. Чужа країна, мова, відсутність друзів і знайомих. Повірте, адаптація до нових умов життя, особливо у новій країні, дуже не проста, це потребує багато зусиль і часу. Крім того, поєднання з новим середовищем – це важке завдання.

Проте, оглядаючись назад, я можу сказати, що зуміла пройти цей період, завдяки коханню, та підтримці моєї родини» – ділиться артистка.

Хоч зараз артистка на сцені не кожного дня, вона все ще залишається у музичній індустрії та продовжує випускати пісні. Нещодавно вона презентувала пісню «Боляче», яка стала особливою для неї. Ця пісня стала відображенням того болю, який відчуває Рената щодо війни на рідній землі та українського народу. «Боляче» стала емоційним зверненням до всіх українців.

Читайте также:   Мадонна зробила камінг-аут?

Рената Штіфель - весілля співачки

Та, як розповідає сама співачка, вона не планує зупинятись і продовжить радувати своїх прихильників новими піснями. Вже зараз готує новий трек, що стане присвятою коханню. Адже зовсім скоро, відбудеться довгоочікувана подія в її житті – весілля.

«Зараз у мене самий цікавий період в житті будь-якої дівчини, я готуюсь до свого весілля, яке відбудеться вже за декілька місяців. Навіть не уявляла як це буде хвилююче і в одно час складно. А так як я хочу щоб все було ідеально, багато чого роблю сама» – ділиться Рената.

Проте, варто сказати, що вибір зроблений на користь родини, для неї зовсім не означає повну відмову від професійного розвитку чи прагнення до успіху. Так артистка розповіла нам про свою цього річну участь у престижному конкурсі пісні Сан Ремо в Італії. Цей конкурс є одним з найбільших музичних фестивалів в Європі, де беруть участь представники різних країн.

Читайте также:   Сколько забаратывают звёзды на Instagram?

Рената Штіфель - співачка

Для співачки це можливість продемонструвати свій талант більш широкій аудиторії і підняти свій професійний рівень.

Життя Ренати Штіфель є прикладом того, що вибір віддалятися від кар’єри на користь родини може бути дуже задовільним та щасливим.

Для тих, хто стикається з подібним, важливо пам’ятати, що немає правильного або неправильного варіанту, і що кожна людина має право вибирати той шлях, який їй здається найбільш правильним.

Важливо також пам’ятати, що віддавати перевагу родині не означає відмовлятися від професійного розвитку чи прагнення до успіху. Ви можете знайти баланс між роботою та сімейним життям, а також знайти способи, які допоможуть вам розвиватися професійно, не шкодуючи свого часу з родиною.

Отже, прийняття рішення про те, що є важливішим для вас, є кроком до щастя та задоволення у житті. Головне зробити вибір, який буде відповідати вашим потребам та цінностям.

Рената Штіфель, життя співачки

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 145

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *