Прибутковий бізнес: чим планують займатися принц Гаррі та Меган Маркл

Схоже, Сасекські зрозуміли, як можна непогано заробити. Цього року Меган випустила у світ свою першу книгу. А потім стало відомо, що принц Гаррі взявся за написання спогадів. Герцог Сассекський вже уклав контракт із видавництвом та отримав гонорар у 20 млн доларів. І, судячи з думки королівських експертів, це лише початок письменницької кар’єри Сассекських.

“Я не думаю, що вони мають намір зупинятися. Це продовжуватиметься. Меган і Гаррі зрозуміли, що книги — це величезна машина із заробляння грошей”, — сказала Лікар Тесса Данлоп виданню Express.

У своїх мемуарах принц Гаррі розповість про своє життя у королівській родині. Королівський письменник Анджела Левін стверджує, що Гаррі багато говоритиме про свою матір, принцесу Діану, а особливо про її смерть. У своєму Twitter Левін написала: “З добре поінформованого джерела мені повідомили, що мемуари Гаррі будуть значною мірою зосереджені на смерті його матері, принцеси Діани, і на тому, кого він звинувачує у її загибелі”.

Читайте также:   Что требует Сара Джессика Паркер от рекламных кампаний?

Зазначимо, що коли стало відомо, що Гаррі опублікує свої мемуари, видання The Sun повідомило, що королева має намір подати на нього до суду за наклеп.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *