«Один із найгірших роботодавців в індустрії»: чому ніхто не хоче працювати з Marvel

Художники з візуальних ефектів, які співпрацюють із Marvel, масово скаржаться на роботу з відомою студією. Їм не подобається великий обсяг роботи, низька заробітна плата і те, як поводиться роботодавець зі своїми виконавцями.

Все почалося у травні 2022 року – тоді користувач Reddit написав жалібний пост, як йому не подобається працювати на студію Marvel. “Співпраця з таким замовником – явно переоцінена” – написав анонім. У коментарях його підтримали, додавши, що це «один із найгірших роботодавців в індустрії».

На студію скаржаться переважно художники з візуальних ефектів.

Ще одна історія невдалої співпраці з Marvel вийшла сьогодні на сайті видання Vulture. Багатьом доводиться працювати без вихідних – по 64 години на тиждень – і працювати у такому режимі півроку, а іноді й рік. Зазвичай Marvel має багато правок за проектом, тому художники з візуальних ефектів багато разів переробляють свою роботу.

Читайте также:   Які серіали точно потрібно подивитися? Дізнайтеся зі списку номінантів на премію «Еммі»

“Marvel вимагає регулярних змін, набагато більше, ніж будь-який інший клієнт”, – розповідає джерело видання Vulture.

Крім цього, редагування, як правило, завжди приходять в останній момент – а відкладати їх не можна, адже студія ніколи не переносить дату своєї прем’єри.

Художникам з візуальних ефектів не допомагають безпосередньо творці фільмів – режисери та оператори. Інтуїтивно доводиться вирішувати, куди додавати той чи інший ефект. Підказок від замовника теж не дочекаєшся – представники Marvel ніколи не розуміють чого хочуть. Дуже часто студія просить перепробувати всі варіанти – і це на етапі постпродакшну: «Дехто хоче змінити весь сеттинг, цілу локацію, вже на заключних етапах виробництва».

Читайте также:   «Беверлі-Гіллз, 90210»: вийшло продовження культового серіалу 90-х

Вихід із ситуації буде, якщо створять спеціальні профспілки для художників із візуальних ефектів. Окрім цього, співрозмовник видання Vulture каже, що Marvel потрібно краще готувати своїх членів команди, аби ті вміли пояснювати технічні завдання.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 5

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *