Після чуток про зради чоловіка: Кейт Міддлтон вийшла у світ без обручки

Кейт Міддлтон і принц Вільям — та сама couple goals, на яку дорівнюють мільйони. Вони живуть щасливо у шлюбі 11 років і нещодавно відзначили свою річницю. Однак, чи все так гладко насправді?

Минулого тижня в Мережі почали говорити про невірність Вільяма. Анонімний акаунт зі плітками про голлівудські зірки Deuxmoi опублікував повідомлення, в якому йшлося про те, що принц давно завів собі романтичні зв’язки на стороні. Як повідомляє джерело, про любовне захоплення герцога знає весь Лондон, зокрема наближені до королівської родини. Крім того, інсайдер стверджує, що Кейт Міддлтон спокійно ставиться до цього.

Незважаючи на те, що герцоги не відреагували на чутки, шанувальники королівської родини впевнені, що Кейт тяжко переживає те, що відбувається. Справа в тому, що на Іграх Співдружності в Бірмінгемі Міддлтон одягла лише одну обручку, залишивши два будинки.

Читайте также:   Кадри з рекламної кампанії сонцезахисних окулярів Кім Кардаш'ян

При цьому деякі користувачі Мережі наполягають на тому, що герцогиня просто вирішила не вдягати кільця. Мовляв, вона раніше з’являлася без аксесуарів. Наприклад, коли відвідувала дитячу лікарню Евеліни у січні 2020 року.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 5

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *