Найсенсаційніша реклама десятиліття — Роналду та Мессі за шахами

20 листопада в Катарі буде дано старт Чемпіонату світу з футболу 2022 — подія у світі спорту епохальна, хоч і оточена численними скандалами. Всім чуткам на зло бренди виявляють до турніру небувалий інтерес. Найкраще «підготувалися» у Louis Vuitton, представивши за добу до старту турніру рекламну кампанію своїх валіз, яка моментально отримала приставку «історична».

На одному-єдиному знімку, який просто «підірвав Інтернет» за лічені години, два найвидатніші футболісти сучасності — Кріштіану Роналду та Ліонель Мессі грають у шахи на знаменитих транках Louis Vuitton, використовуючи клітинки малюнка по шкірі замість дошки. Це перший випадок в історії, коли два закляті суперники з’являються в одній рекламі. Однак градус напруги не падає: дискусія про те, хто з цієї парочки є найбільшим гравцем в історії, по-середньому відкрита.

Читайте также:   Маша Єфросініна презентувала власний бренд домашнього одягу

Щоб відповісти на це запитання, фахівці в мережі відразу розібрали цю шахівницю і дійшли висновку, що футболістам доведеться оголосити нічию. Питання велич залишається відкритим. Слоган кампейну: “Перемога – це стан розуму”.

Цікаво, що «холодна війна» поза футбольним полем між цими двома, схоже, зберігається. Водночас, опублікувавши заповітний знімок у особистих соціальних мережах, Роналду та Мессі відзначили на фото головних учасників процесу — культового фотографа Енн Лейбовіц та сам бренд Louis Vuitton, але не обмовились і словом одне про одного. У соцмережах Мессі знімок за добу зібрав 22 мільйони лайків, Роналду — 27 млн. Для обох це абсолютний рекорд у лайках шанувальників.

Читайте также:   Одкровення Меган Маркл: расизм королівської сім'ї

І хоча деякі професійні фотографи, вивчивши знімок під лупою, відразу заявили, що футболістів фотографували окремо і навіть не на валізах, загального враження і вау-ефекту це абсолютно не псує.

Подивимося, чи схлиснуться ці двоє на полях Катару в найближчі кілька тижнів. Пакуємо валізи!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1153

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *