На Одеському кінофестивалі представили серіал «Зломовчання» з Ксенією Мішиной

На Одеському кінофестивалі представили серіал «Зломовчання»

16 серпня на Одеському кінофестивалі представили хорватсько-український серіал «Зломовчання». Це перший в Україні проект формату original, знятий для стрімінговой платформи OLL.TV. Його виробництвом займаються кінокомпанії Drugi Plan (Хорватія) і Star Media (Україна).

Уявити шестисерійним стрічку на кінофорум приїхали виконавиця головної ролі Ксенія Мішина, директор OLL.TV і XTRA TV Юлія Трибушна, президент Star Media Влад Ряшин, продюсер Рита Гребенчікова і директор зі стратегії та розвитку Медіа Групи Україна Федір Гречанінов.

Вони розповіли, що бюджет кожної серії перевищив 260 тис. Євро. Зйомки тривали протягом 18 днів в Києві і 38 днів в хорватському місті Осієк. Показаний в серіалі сексуальний скандал змусив одного з кандидатів зняти свою кандидатуру на торішніх виборах в Хорватії. А також, цей серіал виконає важливу соціальну функцію, яка полягає в протистоянні рабству. Адже за даними ООН понад 260 тис. українців стали рабами в період з 1991 по 2017 роки. І це тільки ті, хто самостійно зізнався в своєму мимовільному положенні.

Читайте также:   «Пункт обігріву» від Lookinich: слухайте нову прем’єру від учасника зіркової сотні проекту «Співають Всі»

«У «Зломовчаннi» більш високий рівень відкритості, ніж в інших вітчизняних серіалах. Незважаючи на масштаби рабства в сучасному світі, цю проблему дуже мало обговорюють в суспільстві, на ТБ і на рівні влади. Ми глибоко переконані, що такі речі не можна замовчувати. Адже подібне може трапитися з кожним. І якщо ми будемо говорити про цю проблему відверто, як в нашому серіалі, то швидше за зможемо знайти її рішення», – розповіла директор OLL.TV і XTRA TV Юлія Трибушна.

Режисером проекту виступив призер Каннського фестивалю Далібор Матаніч, в фільмографії якого понад 20 картин. У 2015 році його картина «Зеніт» брала участь в основній конкурсній програмі ОМКФ. Фільммейкер відомий своїм серіалом «Новини», права на показ якого купив стрімінговій сервіс Netflix.

Читайте также:   Zara буде виробляти одяг з екологічних тканин

Спеціально для цього проекту Ксенія Мішина в дуже стислі терміни вивчила хорватську мову. За сюжетом її героїня зі своїм чоловіком і сином живуть в Хорватії.

«Цей серіал дав мені величезний досвід, подарував багато емоцій і розширив мій акторський діапазон. Вся комунікація на знімальному майданчику відбувається англійською мовою, а в кадрі я розмовляла на різних мовах, в тому числі і хорватськiй. Але це було зовсім нескладно в порівнянні з надзвичайно напруженим графіком зйомок, які проходили в двох країнах», – розповіла Ксенія Мішина.

Герої серіалу говорять чотирма мовами: хорватською, українською, англійською та російською. Глядачі OLL.TV зможуть подивитися стрічку як в оригінальній версії з субтитрами, так і в українському дубляжі.

Читайте также:   Танцівник Олександр Прохоров повертається на паркет «Танці з зірками» (ФОТО)

Творці серіалу підкреслюють, що за атмосферою він схожий на скандинавські детективи. Однак в «Зломовчаннi» значно менше зброї, крові і брутальності. Зате великий акцент зроблений на детективних хитросплетіннях і психологічних портретах. Крім того серіал відводить глядача за лаштунки світу сексуального рабства. За словами продюсерів, ця тема на жаль, дуже актуальна, адже жертвами рабства за роки незалежності стали сотні тисяч українців. І за допомогою проекту цю статистику сподіваються знизити.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published.

  • zortilo nrel
    zortilo nrel

    This is a topic close to my heart cheers, where are your contact details though?

    Ответить