На Jay-Z подала до суду компанія, яка створила його іменний аромат

Минулої п’ятниці Jay-Z з’явився у Верховному суді Манхеттена, щоб дати свідчення проти парфумерної компанії Parlux. Позивач стверджує, що музикант не зміг «належно просувати свою лінію одеколонів Gold Jay-Z» і це призвело до втрати 18 мільйонів доларів доходу. Репер вважає, що він виконав свій контракт із Parlux і подає зустрічний позов проти компанії, в якому вимагає стягнення 2,7 мільйона доларів.

Під час слухання спілкування між юристами Parlux та Jay-Z було напруженим. Музикант підтверджував свою невинність, заявляючи суду: Ви судите мене за те, чого я не робив.

У відповідь команда юристів парфумерної компанії заглибилася в деталі контракту, вказавши реперу на розділ підписаного ним документа, в якому міститься заклик до рекламних промо і перейшла в наступ: «Ви ж цього не робили, чи не так?»

Читайте также:   Джонні Депп уклав мирову угоду з членом знімальної групи, який звинуватив його у побитті

Перепалка тривала досить довго, юристи Parlux наполягали на тому, що продавати іменний селебріті-аромат неможливо без включення в рекламу і піар самої знаменитості, тоді як Jay-Z робив вигляд, що він у цьому не розбирається і чекає ще 2,7 мільйонів доларів роялті.

Чекаємо на розвиток подій.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *