Крістіна Епплгейт розповіла, як її розсіяний склероз вплинув на зйомки фіналу «Прощавай назавжди»

Американська актриса Крістіна Епплгейт розповіла в інтерв’ю Variety, як відбувалися зйомки фінального сезону серіалу “Прощавай назавжди”. Акторка погодилася на них, незважаючи на діагностований у неї розсіяний склероз.

За словами Епплгейт, творці шоу пропонували їй відмовитися від зйомок і були готові згорнути проект. Проте актриса запротестовала: вона хотіла, щоб «Прощавай назавжди» таки було завершено.

Проте робота над третім сезоном виявилася майже неможливою, наголосило видання. Через захворювання Епплгейт важко могла ходити і не була здатна витримувати звичні навантаження знімального процесу.

Зйомки, як зізналася актриса, проходили «настільки важко, наскільки можна уявити». Епплгейт привозили на знімальний майданчик на інвалідному кріслі, оскільки ноги його оніміли. До того ж актриса одужала на 18 кг і постійно хотіла спати.

Читайте также:   Канны 2021: Эльвира Гаврилова в ожидании первенца на красной дорожке церемонии открытия 74-го Каннского Кинофестиваля

«Мені поставили діагноз під час роботи, і мені довелося дзвонити всім і казати: „У мене розсіяний склероз, хлопці. Що за чорт! І потім мені і нам усім довелося з’ясувати, на що я була здатна», – розповіла Епплгейт.

Актриса пояснила, що на майданчику доводилося підтримувати холодну температуру, оскільки «тепло — це наш (пацієнтів із розсіяним склерозом. — Прим. ред.) криптоніт». Через погане самопочуття Епплгейт іноді не могла з’явитися на зйомках у призначений час.

«Вони були такими, що люблять. Якщо я дзвонила вранці і говорила “Хлопці, я не можу спуститися зі сходів”, вони відповідали: “Ок! Ми не зніматимемо сьогодні. Поробимо щось інше“. Netflix навіть дозволив нам зробити паузу на кілька місяців, щоб я змогла оговтатися і визначитися з лікуванням», – додала Епплгейт.

Читайте также:   Добрі справи, золото і діаманти: Іраклі Макацарія презентував свій благодійний фонд і ювелірний бренд

Вона зазначила, що складності знімального періоду та хвороби відбилися у нових епізодах серіалу. «Ви зможете побачити, що мені боляче. Я ще не дивилася і не думаю, що буду, бо це надто важко для мене», – сказала актриса.

Епплгейт підкреслила, що творці шоу все ж таки багато сміялися під час зйомок і «насолоджувалися нашими останніми місяцями разом», незважаючи на те, що в деяких епізодах, де їй доводилося стояти, актрису тримали за ноги, щоб вона не впала.

Роль у «Прощавай назавжди» стане останньою для Епплгейт, після чого вона шукатиме нову справу — можливо, ним стане продюсування. «Мені потрібно знайти місце таке ж затишне, як і мій знімальний майданчик, де не подумають, що я дива, коли говорю „Гей, я можу працювати лише п’ять годин“», — пояснила актриса.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 540

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *