Forbes: Ріанна стала наймолодшою ​​мільярдеркою

Поки Ріанна звикає до свого нового статусу матері і займається своїм двомісячним малюком, вона потрапила до списку Forbes, як наймолодша мільярдерка, що сама досягла свого неймовірного успіху. Ріанна самостійно сколотила свій стан на музичній творчості, косметиці та бренді білизни. Її капітал оцінюють у 1,4 млрд. доларів, і вона не здає своїх позицій уже протягом трьох років. Зараз вона займає 21-й рядок серед найбагатших жінок віком до сорока років.

До речі, тільки частина її статки накопичена завдяки музиці, більшість доходів зірки йдуть з її бізнес-проектів: Fenty Beauty, Fenty Skin і Savage X Fenty. До речі, для Ріанни ці рейтинги не мають великого значення. У 2019 році співачка зізналася журналістам видання New York Times, що розбагатіти ніколи не було її метою і жодні цифри та рейтинги не завадять їй насолоджуватися своєю роботою.

Читайте также:   Twitter подав до суду на Ілона Маска

Зараз Ріанна поступово починає повертатися до роботи. З її перших пологів минуло всього два місяці, і весь цей час вони з A$AP Rocky присвячували своєму новонародженому малюку, залишивши осторонь своє життя.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1903

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *