Чому різдвяна листівка Меган Маркл та принца Гаррі засмутила Єлизавету II

Днями принц Гаррі та Меган Маркл буквально «вибухнули» інтернет позитивом: каліфорнійська королівська сім’я опублікувала різдвяну листівку з дітьми. І якщо раніше герцог та герцогиня їх приховували, то цього разу порадували своїх шанувальників та зробили яскраве, життєрадісне та відкрите фото. Урочистості не було межі: нарешті Гаррі і Меган показали не тільки Арчі, а й піврічну дитину Лілібет Діану. Здавалося, що до фотографії неможливо причепитися — розслаблений одяг, посмішки та позитив сім’ї зачарували всіх.

Але, як стало відомо завдяки королівському інсайдеру Нілу Шону, у новій листівці є зашифровані листи, які розчарували королеву. По-перше, замість традиційного британського привітання “Merry Christmas” (“Щасливого Різдва”) Гаррі та Меган використали американське “Happy Holidays” (“Щасливих свят”). Це засмутило Єлизавету II, адже вона є головою церкви, а Різдво — головне свято, яке уособлює сімейні цінності.

Читайте также:   Названо вартість сусідства зі Стівеном Спілбергом

«Її Величність була зачеплена, тому що для неї свято несе глибоку сакральну суть, як для монарха, так і для глави сім’ї. З дитинства вона привчала своїх дітей та онуків шанувати релігійні традиції. Це перше Різдво без принца Філіпа, адже принц Гаррі проводив усі свої різдвяні свята з дідусем та бабусею. Для Єлизавети II цей американізм став символом того, що онук відмовляється від свого коріння».

Також Букінгемський палац розкритикував вибраний одяг для фотографій.

«Драні джинси і босі ноги швидше уособлюють підлітків, що бунтують, ніж королівських осіб, які носять титули і займаються благодійністю».

Втім, якщо критика одягу виглядає не зовсім об’єктивною, то обране вітання справді наводить на думку. Також одним із прихованих послань стали браслети принца Гаррі, які він носить практично не знімаючи. Він придбав їх під час поїздки до Африки, коли дізнався про загибель леді Ді. Отже, ймовірно, ці браслети досі «якорять» його спогади, а він, у свою чергу, продовжує оплакувати трагедію. А ось відсилань до принца Філіпа, якого цього року не стало, герцог робити не став. Хоча кожен член королівської сім’ї по-своєму зробив різдвяний оммаж на честь його пам’яті: Єлизавета II одягла дорогу серцю брошку (відсилання до медового місяця), а Кейт Міддлтон — сукня в червоному кольорі, яка є «двійником» наряду з похорону.

Читайте также:   Влад Ситнік відкрив благодійний вечір на підтримку української культури в Каннах

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1861

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *