Черговий удар: Анджеліна Джолі продала спільне з Бредом Піттом майно

Анджеліна Джолі продала спільне з Бредом Піттом майно

Стало відомо, що Анджеліна Джолі продала свою частку французького маєтку вартістю 164 мільйонів доларів, який також знаходиться у власності Бреда Пітта.

Актриса продала свої акції винної групі Tenute del Mondo, фракції Stoli Group, яка також володіє Masseto і Ornellaia. Ціна угоди поки невідома.

Раніше повідомлялося, що на тлі триваючого процесу розлучення у 46-річної зірки були проблеми з продажем своїх акцій Quimicum – компанії, якій належить замок. Пізніше вона звернулася до суду з проханням дозволити продаж, незважаючи на те, що розлучення ще не завершений (зараз йде розділ майна і боротьба за опіку над дітьми).

Компанія Бреда Пітта Mondo Bongo окремо подала позов проти компанії актриси Nouvel щодо майна, щоб зберегти контрольний пакет акцій і мати право першої викупити акції Анджеліни.

Читайте также:   Florence + The Machine випустили саундтрек до фільму «Круелла»

Коли вони вперше придбали свої акції в Quimicum в 2008 році, їх особисті компанії розділили права власності на 60-40, причому Mondo Bongo отримала контрольний пакет акцій. У 2013 році розподіл стало 50 на 50. У документах стверджувалося, що Бред продав Анджеліні акції в 2013 році «за символічною ціною в 1 євро, що нижче дійсної вартості її частки». Бред хотів, щоб передача акцій була анульована.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *