Бейонсе опинилася в центрі скандалу

Цього літа Бейонсе випустила довгоочікуваний сьомий сольний альбом Renaissance, вперше за останні шість років. Він відразу ж зайняв лідируючі позиції у світових чартах, завдяки чому співачка, до речі, потрапила до книги рекордів Гіннеса. Як завжди це буває, реліз поп-діви не обійшовся і без скандалів. Бейонсе звинувачували у плагіаті, некоректному та образливому використанні деяких виразів у піснях, після чого їй навіть довелося вирізати їх. І, здавалося, ажіотаж навколо нового альбому вщух, але ні. Що ж сталося цього разу?

Напередодні в Мережі знову почали обговорювати реліз Бейонсе, а точніше, саму обкладинку альбому Renaissance. Дизайнер корсета, в якому співачка сидить на напівпрозорому коні, виявляється, не отримав жодного цента. «Мені не заплатили за це», — написав він у своїх соціальних мережах, опублікувавши ту саму фотографію Бейонсе. Більше того, його ім’я не було ніде згадано. Дизайнер Нусі Куеро (Nusi Quero) публічно звернувся до стиліста Бейонсе, який працював над цією зйомкою.

Читайте также:   Офіційно: Меган Фокс виходить заміж за Machine Gun Kelly

«Як від стиліста Бейонсе я очікував від вас та вашої команди найкращого. Але оскільки ви не відповідаєте на мої повідомлення та листи, я вважаю, що можу заявити про це тільки тут, перш ніж врегулювати це питання законно, тому що ви не платите мені та моїй колезі вже три місяці».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *