Актриса Лілі Коллінз – новий амбасадор Cartier

Лілі Коллінз - новий амбасадор Cartier

Лілі Коллінз знялася в кампанії колекції Cartier Clash [Un]limited і сумки Double C de Cartier. Актриса стала новим амбассадором бренду поряд з Джейком Джилленхол, Троєм Сивань, Віллоу Сміт, Мейзі Уїльямс і Джексоном Вангом.

На кадрах з кампанії, знятих американським фотографом Зої Гертнер, Лілі Коллінз демонструє прикраси з нової капсульної колекції, до якої увійшли кільця, браслети, сережки і годинник з білого золота з діамантами і шипами з оніксу і аметистів.

«Моя мама завжди носила чоловічий годинник Cartier, коли я росла», – розповідає Коллінз. «Я пам’ятаю, що мені подобалося, як вони виглядають на її зап’ясті, а потім на мій вісімнадцятий день народження мама подарувала мені годинник, сказавши, що вони будуть зі мною все моє життя. У мене просто є ці сімейні спогади, пов’язані з будинком».

Читайте также:   Війна триває: батько Брітні Спірс вимагає від співачки велику суму

«Коли мова зайшла про висловлення подвійності прикрас Clash [Un]limited, Лілі Коллінз була очевидним вибором. Незвичайна і цілеспрямована, Лілі Коллінз уособлює нове покоління художників, які насмілюються розкрити свої різні боки, іноді класичні та елегантні, іноді творчі, іноді навіть екстравагантні. Загалом, людей, які не обмежують себе», – розповідає Арно Каррес, директор з міжнародного маркетингу і комунікацій Cartier International.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *