8 знаменитостей, яких жоден готель не хоче (чи не хотів) приймати

Ліндсі Лохан


Можливо, ви будете здивовані, дізнавшись, що Ліндсі Лохан заборонений в’їзд у дев’ять різних готелів в Америці
Більшість її злочинів засновані на її нездатності оплатити рахунки за готель. Мабуть, зірка просто не може розрахувати свій бюджет і витрачає більше, ніж заробляє.

Аманда Байнс

Ще одна проблемна молода актриса, у якої є схильність «виступати» в готелях. Це, мабуть, модне ставлення серед людей, що досягають слави.

Її вигнали з готелю за 600 доларів на добу «Рітц-Карлтон», який знаходиться поруч з Центральним парком в Нью – Йорку, за образу персоналу, руйнування її кімнати та, мабуть, за куріння марихуани, враховуючи неадекватний стан, в якому вона перебувала на той момент.

Чарлі Шин

Чарлі Шин поводиться неналежно? Згідно з повідомленнями, у 2010 році актор завдав понад 7000 доларів збитку люксу готелю «Plaza», в якому зупинявся.

Читайте также:   Як в оригінальному мультфільмі: Будинок Вінні-Пуха можна орендувати на Airbnb

Шин зняв спідню білизну і почав громити свою кімнату, як божевільний, поки його подруга кричала в шафі.

Кортні Лав

Багато хто чув, що Кортні Лав, безсумнівно, відома своїм званням «королева» вечірок.

І, вона, безсумнівно, виправдала своє звання під час перебування в “The Inn at Irving Place” в Нью-Йорку. Джерела заявили, що Кортні затопила підлогу, зруйнувала житло і залишила використані засоби жіночої гігієни та брудні голки всюди.

Том Круз

Попри те, що він не з тих знаменитостей, які виходять з-під контролю, як інші в цьому списку. Але у нього є інші слабкості, Круз пред’являє обурливі вимоги, такі як прохання звільнити весь ресторан, щоб він міг їсти наодинці, а також вимога до персоналу прикріпити чорну ізоляційну стрічку до камер безпеки, що ведуть до його люксу.

Читайте также:   Офіційно новий рекорд України встановила наймасштабніша дитяча дискотека «EMOTIONS KIDS DISCO PARTY» (ФОТО)

Емі Уайнхаус

 

Співачка, яка померла у 27 років від алкогольної інтоксикації, заслужила репутацію дуже неприємного гостя готелю.

Працівники готелів розповідають історію про те, що давним-давно прибиральники увійшли в її кімнату і виявили, що підлога буквально покрита цигарками і сміттям, та її брудним спідньою білизною, а ванна, де вона фарбувала волосся була вся чорна від фарби.

Мерая Кері

Просте оголошення імені Мераї Кері в вестибюлі готелю змушує коліна менеджерів тремтіти. Виявляється, попри те, що вона виглядає солодкою перед своїми шанувальниками, Мерая має свій суворий райдер для готелів.

Відомо, що в деяких готелях вона просила персонал замінити всі звичайні крани на золоті та навіть просила змінити унітаз у своєму люксі. Відомо навіть, що у неї вистачило нахабства попросити готель в Лондоні встановити тренажерний зал поруч з її люксом.

Читайте также:   Весь Батуми гулял на грузинской свадьбе Kishe

Рассел Кроу

Ми, безумовно, пам’ятаємо 2005 рік, коли Рассел Кроу втратив самовладання на деякий час з адміністратором готелю «Mercer» в Нью-Йорку, а потім кинув йому телефон прямо в обличчя.

Проти актора були пред’явлені звинувачення в нападі та зберіганні зброї (телефону). Кроу визнав себе винним у незначних звинуваченнях, вийшов з в’язниці та заплатив круглу суму за звинуваченнями у відшкодуванні шкоди.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *