Samsung відзвітувала про кількість проданих Galaxy Fold і привезла на CES 2020 прототип ще одного гнучкого смартфона

У кулуарах CES 2020 компанія Samsung проведе приватну презентацію прототипу смартфона з дисплеєм, що скручується. Це може означати, що у корейського гіганта вже є модель, досить близька до кінцевого продукту. Але поки ми знаємо про це з ранніх патентів виробника.

Відомо, що Samsung працює над новим складним смартфоном у форм-факторі розкладачки (як Motorola Razr), який повинен стати наступником Galaxy Fold. Однак це не єдина концепція побудови з гнучким екраном, яку розглядає компанія. Судячи по патентах, Samsung має ідею створити смартфон, який міняв би свої розміри за рахунок конструкції вертикального або горизонтального слайдера та екрану, який необхідно розгортати.

Корейські ЗМІ стверджують, що Samsung покаже один із прототипів такого смартфона на CES 2020. Захід буде закритим і тільки для обраних партнерів, тому зображення пристрою навряд чи з’являться раніше певного терміну. Якщо це дійсно так, то у компанії піде приблизно два-три роки, щоб зробити комерційний зразок.

Читайте также:   Машини наступають: чемпіон з найскладнішої гри у світі завершив карʼєру

Тим часом Samsung офіційно розкрила інформацію про кількість проданих смартфонів Galaxy Fold. Ще недавно в мережі говорили про те, гнучкий смартфон корейського виробника розійшовся тиражем понад 1 млн примірників, але компанія спростувала цю інформацію. Фактично ця цифра виявилася набагато меншою. В рамках виставки CES 2020 генеральний директор Samsung Донг Джин Ко (DJ Koh) повідомив про те, що на поточний момент продано від 400 тис. до 500 тис. смартфонів. З огляду на те, що це дуже дорогий і нішевий продукт, то виходить досить непоганий результат. Хоча сама компанія розраховувала продати як мінімум мільйон смартфонів Galaxy Fold.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *