Вечеря з містером Хайдом

Вечеря з містером Хайдом

На іншому краю світу, у Нью-Йорку, знайшов місце своєрідний тематичний ресторан “Jekyll & Hyde Club”, який отримав свою назву на честь романа Роберта Стівенсона “Дивна історія доктора Джекіла і містера Хайда”, написаного ще у 1886 році. Інтер’єр закладу витриманий у найкращих традиціях свого першоджерела. Тема — вікторіанський готичний жах з детальними натуральними декораціями, і справжніми акторами, що розважають відвідувачів.

Біля входу до ресторану можна побачити табличку, яка повідомляє про те, що вагітним, сердечникам і людям зі слабкою психікою заходити всередину не дозволяється. І до цього попередження варто прислухатися.

Також поруч з дверима стоїть швейцар, який їх охороняє, і вимагає назвати спеціальний секретний пароль, щоб бажаючи могли потрапити до ресторану.

Читайте также:   Фантастический вид! Топ-10 ресторанов Нью-Йорка

Заклад має декілька поверхів. Перший — це безпосередньо зал, де гості можуть насолодитися трапезою під акомпанемент зі звукових та візуальних ефектів. Там же їх будуть розважати актори, переодягнені в костюми відьом, упирів та іншої нечисті.

На другому поверсі розташувалася старовинна бібліотека, на третьому — лабораторія, а на четвертому безліч мумій та скелетів. Взагалі, у ресторані досить багато головоломок. Так, якщо вам потрібно відвідати, наприклад, вбиральню, то спочатку вам ще треба його знайти, тому що двері туди сховані в ряду книжкових шаф і тільки шляхом натискання можна зрозуміти, вхід це чи ні. І подібних нюансів там безліч.

Їжа у ресторані найпростіша: гамбургері, паста, піца і т.д. Ціни, звичайно, дуже високі. Але люди там платять не за їжу, а за емоції, які їм пропонують там пережити.

Читайте также:   Китайська мережа ресторанів Haidilao тимчасово закриває 300 закладів

Читайте також: JOBEN BISTRO — ПОРТАЛ ДО СВІТУ СТІМПАНКУ

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1557

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *