В Україні запустили сервіс виклику шеф-кухарів додому

Він вже доступний у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Чернігові та Харкові

В Україні запрацював сервіс The-Chef, що дозволяє викликати додому кухаря для приготування їжі або замовити доставлення готових страв. Його придумала підприємниця Ганна Прокоф’єва з Києва.

На сайті представлені різні категорії (“Романтичний вечір”, “Сніданок”, “Екзотичні страви”, “Зустріч великої компанії”, “Кулінарний майстер-клас” тощо), у кожній з яких є по кілька варіантів страв.

Вечеря обійдеться в діапазоні від 1 до 3 тисяч гривень. У вартість може включатися закупівля інгредієнтів, транспортні витрати й подальше прибирання робочого місця. За додаткових гостей доведеться доплатити. В описі кожного блюда також вказується, яка утворює знадобиться для його приготування.

У програмі зареєструвалося вже понад 100 кухарів з великих міст України. В даний момент сервісом можуть скористатися жителі Києва, Одеси, Львова, Дніпра, Чернігова та Харкова.

Читайте также:   Украинский стартап получил грант в 500 000 евро

Співробітники компанії продзвонюють кожного кухаря, верифікують контактні данні та уточнюють досвід роботи кожного перед публікацією профілю на платформі. В обліковому записі вони можуть вказати досвід роботи, знання мов, кухні та розповісти про себе. Ті, хто верифікував паспортні дані та санітарну книжку, отримують спеціальну позначку.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 435

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *