Український стартап Grammarly оцінили в $1 млрд

Заснований трьома українцями (Олексієм Шевченко, Максимом Литвином і Дмитром Лідером) стартап Grammarly, що розвиває однойменний онлайн-сервіс по перевірці правопису і граматики тексту англійською мовою, повідомив про успішне закриття чергового раунду фінансування. За його підсумками стартап залучив додаткові інвестиції на загальну суму $ 90 млн і став «єдинорогом» – оцінка ринкової вартості досягла $ 1 млрд.

Нові раунди фінансування очолила компанія General Catalyst, до якої приєдналися поточні (серед них – IVP) і нові інвестори.

Як повідомляється в офіційному прес-релізі, з моменту першого раунду інвестицій травнем 2017 року Grammarly збільшила кількість користувачів більше ніж втричі та зараз її сервіс щодня допомагає понад 20 мільйонам людей.

Читайте также:   SpaceX сьогодні успішно вивели 60 супутників Starlink на навколоземну орбіту

Залучені кошти підуть на подальше розширення можливостей та вдосконалення сервісу. Серед інших пріоритетів значиться недавно запущений детектор тони — мета в тому, щоб надавати користувачам практичні рекомендації щодо його адаптації.

За останні два роки Grammarly істотно розширила кількість рекомендацій, які надає її онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту. І зараз можливості продукту виходять далеко за рамки виправлення граматики. Можливості сервісу включають рекомендації щодо лаконічності повідомлення, різноманітності обраних слів інклюзивності мови. Також Grammarly може надавати поради по досягненню визначеної мети письмового повідомлення, його послідовності, і допомагає підбирати потрібні слова просто на ходу завдяки функції підбору синонімів в мобільній клавіатурі. Останні доповнення в арсеналі можливостей Grammarly – вищезгаданий детектор тони, який допомагає користувачам переконатися, що їх повідомлення буде сприйматися так, як вони планували.

Читайте также:   Милованов поміркував про допустиме коливання курсу

Продуктова лінійка Grammarly також включає мобільні клавіатури для iOS і Android, браузерні розширення для Google Docs і Medium, веб-редактор Grammarly і запустила бізнес-рішення Grammarly Business, покликане спростити процес покупки ліцензій для корпоративних клієнтів і підтримати їх послідовну професійну комунікацію.

Нещодавно компанія відкрила четвертий офіс в канадському Ванкувері і вдвічі збільшила кількість членів команди в офісах в Києві, Нью-Йорку і Сан-Франциско. У планах на найближче майбутнє – розширити поточний офісний простір в Києві на додаткові 1300 м², на яких зможуть розміститися ще 130 осіб.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.