У ресторані США переплутали замовлення з дорогим і дешевим вином: різницю не помітили

Бізнесмени і парочка закоханих, які отримали напої, так і не зрозуміли, що сталося, поки їм не розповіли

У нью-йоркському ресторані Balthazar випадково переплутали графини з вином за 2 тисячі доларів і 18 доларів. Найдорожчий напій в закладі замовили чотири підприємці з Уолл-стріт, а молода пара взяла найдешевше. Однак не те замовлення клієнти навіть не помітили, написав в “Інстаграмі” власник нью-йоркського ресторану Кіт МакНаллі.

– Одного разу ввечері в Balthazar чотири підприємці з Уолл-стріт замовили найдорожче червоне вино в ресторані: пляшку Chateau Mouton Rothschild за 2 тисячі доларів. Один з двох менеджерів перелив вино Бордо в графин на стійці офіціанта. Одночасно молода пара замовила найдешевше червоне вино в ресторані – Піно Нуар за 18 доларів, яке вони хотіли налити в графин. Ці два абсолютно різних вина виявилися в однакових карафах. Приймаючи декантируване вино за 18 доларів за Ротшильдів за 2 тисячі доларів, головний менеджер формально налив бізнесменам дешеве вино. За словами менеджера, бос, який пригощав гостей, вважав себе знавцем вин і, виставляючи напоказ перед гостями, спробував дешеве вино, перш ніж захопитися його “чистотою”. Молода пара, яка замовила Піно Нуар за 18 доларів, випадково отримала Chateau Mouton Rothschild за 2 тисячі доларів. Зробивши перші ковтки того, що, на їхню думку, було дешевим вином, вони жартома прикинулися, що п’ють дороге вино, і пародіювали всі манери винних снобів. Через п’ять хвилин два менеджери виявили свою помилку і  подзвонили мені додому, – розповів чоловік.

Читайте также:   Food Loop — ресторан майбутнього

Власник ресторану швидко приїхав і виявився перед дилемою: визнати помилку чи дозволити бізнесменам пити дешеве вино в блаженному невіданні. До того ж Кіт подумав, що негарно було б забирати з-за столу молодої пари даний Бордо.

Але чоловік вирішив відкрити обом сторонам правду. У відповідь бізнесмен з Уолл-стріт сказав, що він відразу щось запідозрив. А молода пара була в захваті від помилки ресторану і сказала, що це було схоже на помилку банку на їх користь. Проблема була в тому, що керівник Balthazar втратив 2 тисячі доларів, оскільки не взяв зі закоханих гроші.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 4

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *