Концептуальний ресторан із 10 тисяч і однієї кістки: Hueso, Мексика

Хочете пообідати в незвичайному місці? Якщо вас не злякає неординарний інтер’єр, обов’язково варто заглянути в ресторан Hueso.

Цей ресторан розташувався у відреставрованому будинку 40-х років. Мексиканські архітектори постаралися на славу, і в Гвадалахарі з’явився заклад, що повністю відповідне своїй назві, – Hueso (в перекладі з іспанської – «кістка»).

Зовні ресторан виділяється білим фасадом з геометричними візерунками, але велика кістка, що висить біля дверей, ніби попереджає відвідувачів про сюрприз, що чекає на них у середині.

Неординарне дизайнерське рішення всередині приміщення сприймається неоднозначно. В інтер’єрі переважає білий колір через пофарбовані світлою фарбою ребра, черепи, гомілки, хребти і інші частини скелета тварин. На стінах розвішані різноманітні анатомічні малюнки і мозаїки.

Читайте также:   Китайська мережа ресторанів Haidilao тимчасово закриває 300 закладів

Фірмовий стиль ресторану продуманий до дрібниць, від візиток і форми персоналу до столових приладів і посуду з малюнками, схожими на позначки палеонтологів.

Незважаючи на «прикраси» з десяти тисяч кісток, інтер’єр не викликає у відвідувачів особливої неприязні. Тут не передбачені відокремлені місця для трапези. На першому поверсі в центрі залу стоїть довгий загальний стіл, за яким і розташовуються всі гості закладу. Але багатьом такий формат дуже подобається, та й черепа з кістками мало кого бентежать, тому що від відвідувачів в ресторані немає відбою. До того ж і обслуговування в закладі на вищому рівні: послужливі офіціанти приділяють гостям максимум уваги.

Серед страв особливою популярністю користуються м’ясне асорті, щупальця восьминогів і чізкейк з буряковим безе.

Читайте также:   Ресторан «Sarnıç» - прикосновение к древнему Стамбулу

Читайте також: ИРЛАНДСКИЙ ПАБ НА МИЛЛИОН (И ДАЖЕ БОЛЬШЕ) США, ПЕСАКОЛА

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *