У Лієпаї за старовинними фотографіями звели ресторан

8 липня комісія Будівельного департаменту ухвалила проект будівництва нового ресторану Parka Paviljons. Будівля знаходиться в Юрмальському парку в Лієпаї, за адресою Мікеля Валтера 3. Будівництво примітне тим, що проект розроблений за допомогою архівних історичних матеріалів – на підставі того, як будівля виглядає на фотографіях, зроблених до Другої світової війни.

Історичний будинок побудовано 1903 року як павільйон, у якому Курземські дворяни мали прийняти російського царя Миколи II під час його відвідин Лієпаї. Потім там облаштували громадське кафе. Споруда пережила кілька пожеж – у 1906 році, після чого її вдалося відновити, і у 1977 році – але тоді будівля втратила історичну цінність.

Місце майбутнього ресторану жителям Лієпаї відоме як Юрмальський парк або Імператорський павільйон. Новий сімейний ресторан отримає назву Parka Paviljons – щоб наголосити на історичній назві.

Читайте также:   Ресторан для одиночек Eenmaal

Проект розробив архітектор Андіс Калніньш, який вивчив доступну історичну інформацію про колишнє кафе. Щоправда, інформація обмежувалася кількома фотографіями та листівками.

Нова будівля збудована в історичній формі – з вежею посередині даху та великими вигнутими вікнами. Головні фасади виконані за аналогією з історичними вітражами та декоративними дерев’яними рейками. Для оздоблення фасаду використано обшивку з білих дерев’яних рейок, доповнене дерев’яним декором.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 4

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *