У китайському ресторані худих клієнтів годують безкоштовно

У місті Цзинань, що у Китаї, є невеличкий, але дуже популярний серед місцевих ресторанчик. Шалену популярність заклад отримав завдяки цікавій і незвичайній рекламній пропозиції, яку вигадав його власник Чжао Ланг.

Так, вхід до кафе поділений на 5 окремих секцій, обмежених металевими прутами. Такий стратегічний хід власник закладу вигадав не тільки заради реклами, але й щоб нагадати клієнтам про дотримання дієти і необхідність стеження за своїми “габаритами”.

Найменший отвір – усього 15 см. Усі ті, хто зможуть “просочитися” крізь нього отримуватимуть безкоштовне пиво і їжу протягом усього вечора. (Головне – щоб виходити можна було крізь більший отвір).

Наступний рівень складності — 18 см. Ті, хто пройдуть крізь нього отримають п’ять сортів пива абсолютно безкоштовно!

Читайте также:   La Felicità — самый большой ресторан в Европе

Далі за курсом отвір в 25 см. Клієнти, які подолають його – отримають 1 пиво безкоштовно.

Далі йдуть “двері” 30 см завширшки. Клієнтам, які потрапили в кафе саме крізь них надається знижка. Але напис над отвором натякає, що об’єми відвідувача знаходяться зараз у межах норми, а тому — не варто перебільшувати з їжею і напоями.

І останнія секцыя, як говорить сам Чжао Ланг, є “виключно широкою”. Клієнти, авжеж можуть пройти крізь неї, але сам факт порівняння її із сусідніми змушує замислитись.

До речі, кожного дня, як твердить господар закладу, хоча б одна людина просочується крізь найвужчі “двері” – і це обов’язково представниця прекрасної статі.

Читайте также:   Ресторатори провели під Офісом президента України антикарантинний флешмоб

Читайте також: SUKIYABASHI JIRO HONTEN, ЯПОНІЯ: СУШІ-РЕСТОРАН №1 У СВІТІ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *