Тренди ресторанного бізнесу 2021

За останній час індустрія ресторанного бізнесу зіткнулася з безліччю проблем через інфекцію Covid-19 і нововведення, які вона привнесла в наше життя. У зв’язку з цим на перше місце для кожного з нас зараз постає турбота про своє здоров’я і здоров’я близьких. Цю тенденцію впроваджують багато компаній, в тому числі і ресторанний бізнес, ставлячи на перше місце ідею безпечного споживання з максимальною користю для гостя. Так якими будуть тренди ресторанного бізнесу у 2021 – читайте в цій статті.

Відмова від алкоголю на користь безалкогольної альтернативи

В тверезому житті є щось приємне. Згідно з даними міжнародного дослідницького агентства KPMG, все більше людей звертаються до безалкогольних коктейлів або, як їх уже прийнято називати, “моктейлів”. Однак, для багатьох існує золота середина, яка означає помірне вживання алкоголю. Зрештою, алкоголь і спілкування як і раніше йдуть рука об руку. Природно, мова не йде про повну відмову, в основному, всі будуть намагатися прийти до тієї самої «золотої середини», в якій «дорослі» напої, як і раніше освіжатимуть і розслаблятимуть, але їх міцність буде набагато нижчою. Багато закладів в США вводять кілька позицій безалкогольного вина, що допомагає гостям розширити вибір напоїв для вечері. 

Активне використання локальних продуктів рослинного походження

Вегани і екоактивісти вже давно стали невід’ємною частиною суспільства, відповідно, не рахуватися з їх позицією не представляється можливим. Думаю, нам варто очікувати глобальний тренд на скорочення будь-яких продуктів і інгредієнтів з високим вуглецевим слідом: яловичини, баранини, різних видів сиру, шоколаду і кави. На сьогодні краще зробити вибір на користь продуктів, які доступні на місцевому рівні. Наприклад, вибудовувати меню з сезонних продуктів, які з легкістю можна знайти в регіоні. Або піти далі і організувати міні ферму для вирощування інгредієнтів, які необхідні для реалізації обраної концепції, але вимагають дорогої логістики.

Вже зараз деякі ресторани роблять ставку на штучне м’ясо, вирощене з клітин в лабораторних умовах, впроваджують в меню комах і різні бобові в якості основних страв, насичених білком.

Нові види олій

Оливкова олія – ​​це завжди була і буде класика, але з кожним днем ​​у неї будуть з’являтися конкуренти. Топлене масло гхі знову набуло популярності по всьому світу не так давно, але завоювало прихильність багатьох завдяки явній користі для організму. Воно підходить для тих, хто з яких-небудь причин відмовляється від споживання лактози.

Трюфельне масло надає неповторний аромат будь-яким стравам, але часто може перебити основний смак. Воно може стати візитною карткою вашого закладу, який би концепції ви не дотримувалися. Лляне, з виноградних кісточок, рижієва, конопляна, арганова олії дають свої відтінки смаку, тому пропоную експериментувати з їх використанням.

Акцент на доставленні їжі та готових стравах

З початком введення нокдауну багато закладів продовжували працювати на доставлення їжі, що допомогло їм «залишитися на плаву». Набори їжі і доставлення не втратять своєї популярності і у 2021. Споживачі будуть дотримуватися тенденції до їжі вдома, насолоджуючись різноманітним вибором страв на винос і наборами обідів в ресторанах, які можна приготувати вдома. Віртуальні кухні, які пропонують тільки доставлення, вже знайшли відгук серед споживачів і стануть відправною точкою для рестораторів, щоб перевірити попит на свою їжу, перш ніж відкривати власний проєкт. Для любителів кулінарії гастропроєкти пропонують набори для приготування вдома, а також розробляють власний продуктовий ряд, які приємно мати у себе вдома: це різні види соусів, паста власного приготування і навіть посуд.

Максимальна відмова від цукру

У 2021 році в минуле підуть ультрасолодкі десерти, молочні коктейлі з прикрасами й торти з великою кількістю цукру. Однією з ключових тенденцій в гастрономічному середовищі стане зростання популярності «вишуканих» десертів з додаванням незвичайних елементів. Використання гіркого шоколаду, солоної карамелі, ніжних молочних ароматів, зеленого чаю, кави, імбиру і куркуми почне набирати обертів.

Навколо світу на тарілці

Власники ресторанів знають, що їжа – це не тільки необхідна енергія, вона може викликати почуття ностальгії та емоційну реакцію. Кухня може з’єднати нас з культурами всього світу. Ресторанний тренд, який ми обов’язково побачимо – це орієнтація на глобальну кухню.

Можливо, ми не зможемо фізично відправитися за кордон на літаку, але ми можемо подорожувати гастрономічно. Акценти будуть робитися на швидкій легкій вуличнійї їжі з усього світу, ситних стравах з простих і доступних за ціною інгредієнтів, а також незвичайних концепціях різних країн світу.

Читайте также:   Тисяча метрів на рівнем неба - Berggasthaus Aescher Restaurant

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1238

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *