Львівська «Гасова Лампа» – дивовижний ресторан з автентичною атмосферою

Львівська «Гасова Лампа» – дивовижний ресторан з автентичною атмосферою

Не варто об’їжджати увесь світ в пошуках чогось надзвичайного, колоритного та досілі небаченого.

Наша незмінна рубрика про дивовижні ресторани та кафе зі всього світу цього разу розповість вам про львівський заклад, який користується популярність  не тільки у місті Лева, а й далеко за його межами.

Заклад має назву «Гасова лампа. Повз цього ресторану ви точно не пройдете – безліч гасових ламп, що прикрашають кафе, просто не можна не помітити. А всього в закладі їх понад 200!

Чому? Так адже саме у Львові винайшли і гас, і гасову лампу. Причому перший гас з’явився саме в тій самій будівлі, де зараз розташований музей-ресторан. А біля нього в оточенні ламп сидить сам винахідник – Ігнатій Лукасевич. Спершу потрапляєте в невеликий сувенірний магазин, а потім – в крамницю з наливками. Тут варто затриматися і спробувати з колб 10 сортів місцевих наливок: «гасівки», «бензинки» і компанію.

Читайте также:   Новий спосіб нагодувати клієнта: ресторани перетворюються на магазини продуктів, щоб пережити кризу

Далі – вгору по досить крутих гвинтових сходах. І приготуйте вуха – «Рамштайн» і іже з ним грає на повну котушку. Офіціанти часто снують з гарячими сковорідками – така подача користується популярністю. На верхньому поверсі – тераса з чудовим краєвидом на місто.

Читайте також: ИРЛАНДСКИЙ ПАБ НА МИЛЛИОН (И ДАЖЕ БОЛЬШЕ) США, ПЕСАКОЛА

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1493

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *