Ресторатори провели під Офісом президента України антикарантинний флешмоб

Підприємці вимагали від Володимира Зеленського дозволити відкриття літніх терас

Ряд власників ресторанного бізнесу приєднався до акції, яку провели ввечері 2 травня під Офісом президента України. В рамках флешмобу під адміністративною будівлею розставили столики з двома стільцями у кожного. Таким чином підприємці виказали бажання, щоб Володимир Зеленський дозволив закладам відкрити літні майданчики під час карантину. Про це написав координатор експертних груп Економічної експертної платформи Олег Гетьман.

– Перші літні майданчики ресторанів вже працюють у Києві, на площі перед Офісом президента. Актуальний і важливий захід, щоб нагадати Кабміну про безпідставність заборони на роботу закладів громадського харчування на відкритому повітрі, при виконанні умов безпеки. Робота таких установ не більше небезпечна, ніж робота, наприклад, супермаркетів, станцій технічного обслуговування і т.д. (Які давно працюють). Тому чекаємо важливих змін до Постанови 211 на наступному тижні, сподіваємося на припинення більшості необґрунтованих заборон з 12 травня і реалізацію в новій редакції Постанови саме ризикоорієнтованих карантинних заходів, які в багатьох країнах вже зупинили епідемію, не вбиваючи бізнес, – написав він у “Фейсбуці”.

Акцію також підтримав співвласник мережі закладів Tarantino Family Дмитро Федотенков.

– Сьогодні ми, київські ресторатори, вимагали від влади переглянути “велюровий” карантин. За підсумком ми продемонстрували, що робота літніх терас ресторанів в умовах короновіруса це не страшно і абсолютно реально. Сьогодні спробували біля ОП. А завтра давайте повторимо це по всій країні. І дамо роботу 200 тисячам людей за тиждень. Потрібно навчитися брати на себе відповідальність і дотримуватися закону – однакового для всіх, – написав він.

Нагадаємо, що в кінці квітня журналісти Bihus.info опублікувала сюжет про те, що в ресторан “Велюр” під час карантину ходять депутати і чиновникиа. Журналісти зробили висновок, що заклад продовжує працювати. Сам Тищенко заявив, що в “Велюр” проходять зустрічі з “перетворення Києва”. 28 квітня заклад перевірила поліція і знайшла там тільки співробітників.

“Велюр” є частиною мережі “Наша карта”, власником якої Микола Тищенко називав себе в інтерв’ю. Бенефіціаром фірми значиться його дружина Алла Барановська.

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявляв, що Тищенко повинен заплатити подвійний штраф, якщо пов’язаний з ним київський ресторан продовжує працювати.

 

Читайте также:   Synaptics купує бізнес Broadcom з випуску бездротових рішень для інтернету речей за $250 млн

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published.

  • graliontorile
    graliontorile

    I really appreciate this post. I have been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You’ve made my day! Thx again

    Ответить