Ресторан «not guilty», Цюріх – місце, де можна відчути себе «як в раю»

Швейцарська мережа ресторанів «not guilty» використовує для приготування креативних салатів і закусок тільки екологічно чисті «чесні продукти».

У 2013 році, в продовження експансії мережі, відкрився третій ресторан у Цюріху. У цьому прототипі вперше творчо реалізувалася філософська ідея «not guilty» – ідея «маленького раю на землі» – гармонії з природою і радості можливості натхнення відвідувачів «бути щасливими».

Відкрите довге приміщення, що зустрічає гостей, викликає прихильність до себе приємним дубовим паркетом і сумішшю ніжних білих і пастельних тонів. На вході привертає увагу прилавок з яскравими салатами і, стилізована під кухонну шафу, дошка для меню. Ще зовні погляд відвідувача з притягальною силою направляється в задню частину ресторану, де височить центральний стіл, за яким можна невимушено розташуватися.

Творці «not guilty» запевняють відвідувачів у абсолютній природності закладу, а десятки милих маленьких аксессуарів, продумані до дрібниць, створюють невимушену легку атмосферу.

Читайте також: ВЕЧЕРЯ З МІСТЕРОМ ХАЙДОМ

Читайте также:   Tea Cosy Rooms — культура чаювання по-англійськи

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *