Антикафе «Циферблат»: плати лише за проведений час

Ми вже давно звикли, що вкінці відвідин ресторану або кафе треба оплатити рахунок, а інколи і залишити чайові офіціанту. Проте у світі вже давно існують заклади, де платити треба тільки за проведений там час.

Міжнародна мережа кафе «Циферблат» працює за принципом погодинної оплати, де відвідувачі оплачують тільки проведений час, а все інше — безкоштовно. Мережа має 6 точок в 4 країнах світу: Великобританія (Лондон, Манчестер), Чехія (Прага), Словенія (Любляна) та навіть Україна (Київ, Харків). Є родоначальником закладів подібного типу, які визначають як тайм-кафе, антикафе і тому подібне.

Основна концепція «Циферблат» полягає не тільки в незвичайній системі оплати, а й в тому, щоб створити місце з домашньою обстановкою, де зручно і працювати, і розважатися, а також легко спілкуватися з незнайомими людьми. Одна з особливостей — прагнення до автономії гостей, які за бажанням стають учасниками процесу, маючи можливість самим влаштовувати заходи, готувати на загальній кухні їжу і напої. У «Циферблат» також заборонено курити і вживати спиртне.

Читайте также:   Французький дизайнер показав, як можуть виглядати ресторани після пандемії

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *