Візит Зеленського до Одеської області: де побував президент

Чим займався гарант під час робочої поїздки

Одесити з інтересом спостерігали в суботу, 4 липня за заходами за участі президента Володимира Зеленського, який прибув з робочим візитом. Так, глава держави обговорив з місцевою владою актуальні проблеми, а також проінспектував, як чиновники працюють над розв’язанням проблемних ситуацій області й міста.

Відкриття стадіону в Південному

Почав свій маршрут президент з міста Південний під Одесою. Там Зеленський взяв участь у відкритті стадіону в загальноосвітній школі №1, що стало великою подією для городян.

Початок заходу було заявлено на 11:30, але гарант запізнився хвилин на 20. Зустрічали його не тільки журналісти й діти, яких запустили на стадіон перед приїздом Зеленського, а й учасники мітингу.

Також під час приїзду президента стався невеликий казус. Організатори події ретельно готувалися до відкриття стадіону і встановили рекламні розтяжки, що розповідають про великі досягнення проєкту “Велике будівництво”, проте пізніше вони впали. Під час візиту Зеленського на задньому плані стадіону їх підтримували люди.

Читайте также:   Трамп вважає, що після блокування його аккаунта Twitter став "нудним і непотрібним"

Зеленський проінспектував інфраструктурні проєкти

В Одеській області в 2020 році в рамках програми “Велике будівництво” планується 163 км доріг державного значення. Так, президент поцікавився ходом ремонту важливої для області траси Р-33, яка з’єднає шість районів. Протяжність траси в Одеській області – 110 км. Другий великий об’єкт регіону – траса М-05 Київ – Одеса.

– Уже підписано кредитну угоду з ЄБРР і Європейським інвестиційним банком, зараз розробляється проєктна документація. Це буде капітальний ремонт 314 кілометрів від Одеси, а далі йде нормальна дорога. Будівництво починається в наступному році, – заявив глава Укравтодору Олександр Кубрак.

Також Кубрак відзвітував перед Зеленським, що серед знакових об’єктів – міст через Хаджибейський лиман. Це довгобуд, який зводиться вже 12 років.

Президент побував в одному з найбільших портів України

Так, місцева влада ознайомила Зеленського з роботою найбільшого транспортного вузла країни ТІС у Візирці.

– Дуже важливо створити чесні і конкурентні умови для людей, які хочуть розвивати підприємництво в Україні. І ми крок за кроком йдемо до цієї мети, – заявив президент.

Читайте также:   Меланія Трамп в останній раз прикрасила Білий дім до Різдва і Нового року

Президент також відвідав підприємство “ТІС – Контейнерний термінал”. У 2019 контейнерооборот тут збільшився на 75% – до 220 тисяч TEU. Як відомо, ТІС – перший український порт, який в 2020-му привернув глобального інвестора – DP World: в червні компанії оголосили про завершення операції з придбання DP World контрольного пакета – 51% акцій контейнерного термінала ТІС. За перше півріччя 2020 ТІС перевалив 17,4 мільйона тонн вантажів, збільшивши вантажообіг на 21,6%. З моменту створення ТІС залучив понад 770 мільйонів доларів інвестицій.

Глава держави зустрівся з одеськими бізнесменами

Зеленський провів зустріч з представниками державних і комерційних банків України, на яких заслухав пропозиції щодо кандидатури голови Національного банку.

– Я зробив три великих дискусійні зустрічі в рамках професійного діалогу. Я зустрівся з усіма главами державних банків України, хотів від них отримати і кандидатуру, та їх особисте враження через цю ситуацію. Всі досить спокійно сприймають звільнення глави НБУ. Ніхто не бачить ризиків, – заявив президент.

Читайте также:   Призыв к осторожности: Еврокомиссия настаивает усилить меры безопасности

За словами Зеленського, раніше він зустрівся з усіма заступниками голови НБУ і представниками комерційних банків України.

– Всі три списки, які запропонували ці три “столи” банківського сектора, ми вивчаємо і через правоохоронні органи, щоб знати, що це за люди, які в них статки та професійний рівень. Від банкірів я вже це отримав, – повідомив Зеленський.

Глава держави підкреслив, що він не бачить жодної проблеми в проведенні зустрічей з кандидатами, запропонованими на посаду глави НБУ.

Під час зустрічі з підприємцями Глава держави підкреслив, що збереження робочих місць і розвиток українських підприємств – це один із пріоритетів влади.

– Для нас це дуже важливе питання. Ми вирішили відновити посаду віцепрем’єра з питань промислової політики. Ми вже побачили багатьох професійних людей – зараз обираємо кращу кандидатуру, підкреслив Зеленський.

За його словами, розвиток промисловості – це стратегічний погляд на розвиток України.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *