Трамп прокоментував свій імпічмент: “Республіканці ніколи не були такими згуртованими!”

Президент США також назвав члена Палати представників Адама Шиффа корумпованим політиком

Президент США Дональд Трамп відреагував на ствердження йому імпічмента членами Палати представників Конгресу США. Вони підтримали обидва звинувачення: про зловживання владою і перешкоджання розслідуванню Конгресу. Однак остаточне рішення повинен прийняти на початку 2020 року Сенат.

– Після того, як демократи не дали мені належного процесу в Палаті представників, ні юристів, ні свідків, нічого, тепер вони хочуть вказати Сенату, як провести суд. Насправді, у них немає доказів чого-небудь, вони ніколи не з’являться. Вони хочуть позбутися цього. Я вимагаю негайного суду!

Демократи Палати представників не змогли отримати навіть один голос від республіканців у справі імпічменту. Республіканці ніколи не були так згуртовані! Справа демократів настільки погані, що вони навіть не хочуть йти на процес.

Читайте также:   Украина: ждем от Канады оружия и санкций

Причина, по якій демократи не хочуть представити статті про імпічмент в Сенаті, полягає в тому, що вони не хочуть, щоб корумпований політик Адам Шифф давав свідчення під присягою, а також не хочуть, щоб інформатор, зниклий другий інформатор, інформатор, Байден дали свідчення! – написав Трамп в “Твіттері”.

Нагадаємо, що 24 вересня в Палаті представників Конгресу США оголосили про початок офіційного розслідування, так як нібито Трамп 25 липня під час телефонної розмови з Володимиром Зеленським вимагав добути компромат на сім’ю Джо Байдена, свого головного конкурента на майбутніх виборах президента США в 2020 році. В іншому випадку Трамп погрожував не дати Україні фінансову допомогу.

Читайте также:   Статистика рівня інфляції у країнах світу за 38 років (Відео)

10 грудня юридичний комітет Палати представників висунув президенту США офіційні звинувачення. Трамп назвав їх “сміхотворними”.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *