Без черг і корупції: Зеленський дав старт розвитку електронних послуг

В Україні для громадян і бізнесу впровадять пріоритетні державні послуги в електронній формі. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський.

Згідно з документом, першочерговим є проведення повного аудиту роботу державних реєстрів. За словами радника Президента України Михайла Федотова, неефективність їх роботи є першоджерелом злочинних схем, рейдерства та корупції. Він також додав, що впровадження електронної взаємодії значно спростить загальну процедуру.

Також указ передбачає введення веб-порталу електронних послуг. З його допомогою українці зможуть отримувати доступ до власної інформації в державних реєстрах через електронний кабінет. Зокрема, можна буде отримати інформацію про майно, землі, транспорт, податки та доходи. Крім того, документом передбачена робота над проведенням електронних виборів і електронного перепису населення в Україні.

Читайте также:   Принц Швеції Карл Філіп показав фото зі свого весілля, яких ще не було в мережі

Нагадаємо, раніше Зеленський закликав українців пройти опитування в рамках ініціативи «Держава в смартфоні», щоб з’ясувати, що не так з державними послугами.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *