США відновили лотерею з видачі віз Green Card для іммігрантів

США відновили лотерею з видачі віз Green Card для іммігрантів

За результатами нового розіграшу влада Сполучених Штатів планує видати 55 тисяч імміграційних віз.

Адміністрація президента США Джо Байдена оголосила про відновлення лотереї з видачі грін-карт для іноземних громадян з усього світу.

Реєстрація на лотерею в 2023 році почалася, за результатами якої влади США планують видати 55 тисяч Green Card.

Заява адміністрації Байдена про відновлення лотереї з’явилося на тлі судових позовів до уряду США від минулих переможців грін-карт, які через пандемію COVID-19 і повільну обробку даних до сих пір не отримали документи, що дозволяють в’їзд на територію Штатів.

Представник Держдепартаменту попередив, що перемога людини в лотереї не значить, що людина зможе отримати візу.

Читайте также:   Новый "безвизовый" рекорд Украины

“Перемога в лотереї не гарантує, що ви отримаєте візу або пройдете співбесіду на отримання візи. Перемога в лотереї просто означає, що людина має право брати участь в програмі отримання імміграційних віз”, — сказано в письмовому коментарі чиновника Держдепу.

На сьогоднішній день право отримання імміграційної візи не переноситься на наступний рік, а весь процес з обрання переможців і надання документів повинен бути завершений за один календарний рік.

На брифінгу 8 жовтня прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі наголосила, що зараз є проблеми з обробкою даних іммігрантів, бажаючих отримати грін-карти.

Журналіст зазначила, що в одному місяці було втрачено 80 тисяч заявок на отримання Green Card, а мільйони людей продовжують чекати видачі документів, що дозволяють в’їзд в США, на що Джен Дженніфер Псакі відповіла: “Президент також абсолютно хоче усунути затримки в системі обробки грін-карт”.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2731

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *