Рада прийняла низку кадрових рішень

Кілька депутатів перекочували з комітету в комітет

Верховна Рада України внесла ряд кадрових змін в склад і керівництво кількох парламентських комітетів. 

Так, постановою ВР № 3401 нардеп від “Батьківщини” Андрій Пузійчук призначений членом Комітету з питань бюджету. Одночасно Пузійчук був звільнений від виконання обов’язків першого заступника голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради.

Депутат фракції “Слуга народу” Андрій Мотовіловець обраний членом Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики та звільнений від виконання обов’язків члена Комітету з питань свободи слова.

Представника депутатської групи “Довіра” Максима Єфімова обрали членом Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, звільнивши його від виконання обов’язків члена Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, нацменшин і міжнаціональних відносин.

Парламентарій від фракції “Голос” Інна Совсун стала членом Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, склавши з себе обов’язки члена Комітету з питань освіти, науки та інновацій.

Парламент також підтримав кандидатуру депутата від “Довіри” Андрія Іванчука на посаду члена Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Павло Бакунець (депутатська група “Довіра”) обраний членом Комітету з питань екологічної політики та природокористування. До цього він виконував обов’язки члена Комітету з питань правової політики.

Також проєктом постанови № 3402 пропонувалося нардепа від “Слуги народу” Олександра Санченко обрати членом Комітету з питань свободи слова, але Раді не вистачило голосів.

Голосів також не вистачило і на постанову № 3512, якою нардепи хотіли відкликати Анатолія Костюха з посади заступника голови Комітету з питань молоді та спорту у зв’язку з поданою ним заявою й обрати його членом Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Читайте также:   Bellingcat опублікував результати дослідження відео, на якому ракета збиває літак МАУ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 453

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *