Президент Індонезії доручив замінити ряд чиновників алгоритмами

Масштабна корупція залишається серйозною проблемою для Індонезії. Згідно з численними розслідуваннями, проведеними не тільки сторонніми організаціями, а й самими індонезійськими державними органами, хабарі беруть близько половини всіх держслужбовців, що обходиться країні в сотні мільйонів доларів в рік. Крім того, місцеві державні служби відомі своєю надмірною забюрократизованістю.

Радикальне вирішення проблеми запропонував днями обраний на другий термін на початку цього року президент країни Джоко Відодо – він віддав розпорядження, цитата, «замінити частину чиновників штучним інтелектом». З огляду на те, що правляча коаліція Відодо займає 74% місць в індонезійському парламенті, будь-яка президентська ініціатива буде без сумніву схвалена.

Як повідомляє ZME Science, йдеться про реформування державних органів, що регулюють бізнес. Зараз вони складаються з чотирьох рівнів, які Відодо хоче скоротити до двох. Згідно з його задумом, використання ШІ-технологій дозволить не тільки без втрат замістити службовців, які потрапили під скорочення, а й істотно прискорити роботу держслужб і хоча б частково нівелювати корупцію.

Читайте также:   Олена Кравець зізналася, чи дійсно має намір балотуватися в мери Києва

Президент сподівається, що реформа в кінцевому підсумку підстьобне розвиток бізнесу і, зокрема, допоможе змістити акценти в економіці країни з експорту сировини на виробництво високотехнологічних товарів, наприклад, електромобілів.

Які саме алгоритми планується використовувати в Індонезії і яку саме роботу вони повинні будуть взяти на себе, Відодо уточнювати не став.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *