Спецслужби Італії вперше очолила жінка

Спецслужби Італії очолила жінка

Італійський прем’єр-міністр Маріо Драгі призначив нового генерального директора Департаменту безпеки. Елізабетта Беллоні стала першою жінкою, яка очолить розвідувальну діяльність країни.
Департамент курирує іноземні та внутрішні розвідувальні служби Італії і підпорядковується безпосередньо уряду.

У Елізабетті Беллоні довгий шлях в шпигунській кар’єрі. Так, вона стала однією з перших дівчат, які вчилися у престижному – і до цього виключно чоловічому – Інституті Массіміліано Массімо в Римі. Там же вчився і прем’єр-міністр Драгі, який під час оголошення Беллоні генеральним директором назвав її сміливою жінкою.

З 2004 по 2008 рік Елізабетта працювала дипломатом у Відні і Братиславі та очолювала кризовий підрозділ міністерства закордонних справ Італії – на цій посаді вона теж була першою жінкою. За цей час вона мала справу з італійськими громадянами, вбитими або пораненими за кордоном, включаючи викрадення людей в Іраку і Афганістані. Також вона займалася операції з порятунку італійців від цунамі в Індійському океані в 2004 році.

Читайте также:   Туреччина вийшла з Конвенції із захисту прав жінок

Крім того, Беллоні була першою жінкою, що зайняла пост генерального секретаря міністерства закордонних справ – вищий дипломатичний пост в Італії.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *