Прем’єр Чехії заявив, що Брюссель “втручається в передвиборну кампанію” в країні

Прем'єр Чехії заявив, що Брюссель "втручається в передвиборну кампанію" в країні

Брюссель нібито втручається в передвиборну кампанію, що проходить в Чехії перед майбутніми 8 і 9 жовтня виборами до Палати депутатів (нижньої палати парламенту). Про це заявив прем’єр-міністр республіки Андрій Бабіш в інтерв’ю.

“Брюссель втручається в нашу передвиборчу кампанію, по якій не повинен висловлюватися. Це не їхня справа! Ми – вільна і суверенна країна”, – сказав Бабіш.

Тиск на Єврокомісію (ЄК) з метою втручання у внутрішні справи Чехії надають, насамперед, депутати Європарламенту від опозиційних партій республіки, заявив прем’єр.

Він піддав критиці діяльність заступника голови ЄК, єврокомісара з питань транспарентності Віри Юрової. Вона, за словами Бабіша, повчає очолюване ним політичний рух АНО (“Акція незадоволених громадян”) про те, з якими політичними суб’єктами має у владі співпрацювати і кого відкинути. “Це не її справа. Це її не стосується. Вона не повинна по данному (питанню) висловлюватися “, – зазначив прем’єр.

Читайте также:   Зеленський вніс в Раду закон про народовладдя

Втручання керівних органів ЄС у внутрішні справи відчувають, крім Чехії, Угорщина і Польща. Особливо активно це робить Європарламент. Мета даних дій – вплинути на підсумки парламентських виборів, вважає Бабіш.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *