Королівський палац Таїланду представив перші офіційні фото нової королеви

Весілля короля Таїланду на початку травня перед церемонією коронації стала великим і досить неочікуваним сюрпризом для публіки. Маха Вачіралонгкорн одружився з жінкою на ім’я Сутхіда, яка отримала три роки тому звання генерала і два роки займала пост глави королівської охорони. Про дружину Його Величності Рами X було відомо зовсім небагато, але на днях в палаці вирішили трохи виправити ситуацію.

Королівський палац Таїланду представив 20 знімків королеви в різному вбранні, починаючи з парадної військової уніформи (білий кітель з орденами) і закінчуючи вечірнім вбранням для королівських прийомів.

Уточнюється, що королева Сутхіда народилася 3 червня 1978 року в Бангкоку. У минулому працювала стюардесою Thai Airways, в 2014 році отримала посаду заступника начальника королівської служби безпеки. У 2016 році отримала звання генерала, в 2017 році стала главою королівської охорони. Одружилася з Його Величністю Маха Вачіралонгкорном 1 травня 2019 року. Коронація монарха відбулася 4 травня, і в той же день Сутіда була названа дружиною короля, королевою-консорт.

Читайте также:   Хорватия собирается ввести евро

Минулого тижня урядом Таїланду було оголошено: з цього року день народження королеви Сутхіди стане національним святом. У цей день буде проводитися традиційне милостиню нужденним і вшанування відзначилися підданих.

Читайте також: У ПРИНЦА ГАРРІ І МЕГАН МАРКЛ НАРОДИВСЯ ДОВГООЧІКУВАНИЙ СИН

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 5

Напишите комментарий

Your email address will not be published.