Гончарук заявив, що правильно оформив заяву про відставку

Прем’єр-міністр заявив, що все залежить від рішення президента Зеленського

Кабінет міністрів продовжить свою роботу в штатному режимі до того моменту, поки президент Володимир Зеленський “прийме політичне рішення”. Про це Олексій Гончарук заявив на засіданні Верховної Ради 17 січня.

– Я написав заяву про відставку. Вона оформлена відповідно до Конституції та написана на ім’я голови Верховної Ради й президент Зеленський може подати її в будь-який момент… Уряд України продовжує працювати в штатному режимі до того моменту, поки президент не ухвалить рішення, хто на якій позиції може працювати у великій команді. Це політичне рішення, яке ми очікуємо від лідера нашої політичної сили, – зазначив Гончарук.Він також кілька разів підкреслив, що поважає президента.

Вранці 17 січня стало відомо, що президент України Володимир Зеленський отримав подане прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву.

Перед тим, як подати заяву, Гончарук звернувся до народу України. У своєму зверненні прем’єр-міністр коротко підбив підсумки тих чотирьох місяців, які пройшли з моменту формування кабінету міністрів, і розповів, що вдалося зробити за цей час, а що – ні.

Читайте также:   Американські демократи надягли шарфи з африканським орнаментом. Що з цим не так?

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *