Байден назвав штурм Капітолію спробою держперевороту

Президент США Джо Байден назвав заворушення в Капітолії, які відбулися у січні 2021 року, спробою державного перевороту.

Пряма мова: “Сьогодні ми тут, щоб протистояти силам в Америці, які цінують владу більше за принципи – силам, які намагалися здійснити переворот, переворот проти законно вираженої волі американського народу, сіючи сумніви, вигадуючи звинувачення у фальсифікації та намагаючись вкрасти вибори у народу 2020 року.

Вони хочуть, щоб панував хаос. Ми хочемо, щоб люди керували. Битва за душу Америки не закінчена. Ми маємо бути сильними та об’єднатися, щоб переконатися, що 6 січня буде не кінцем демократії, а початком відродження нашої демократії”.

Байден закликав Сенат скасувати свій звичайний бар’єр у 60 голосів, щоб ухвалити пару законопроектів про реформу виборів.

Читайте также:   Дональд Трамп знову ввів надзвичайний стан у США

Очікується, що законопроекти про федеральні вибори не будуть прийняті, оскільки центристські демократи в Сенаті відмовляються знизити бар’єр із 60 до 50 голосів, щоб розпочати та завершити дебати щодо більшості законів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 33

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *