У венеціанські канали повернулися гондоли

Повертаємося до звичайного життя

У зв’язку з пом’якшенням карантину в Італії з 18 травня в канали Венеції повернулися гондоли. Як пише France24, зараз гондольєри перевозять місцевих жителів, поки туристів в регіоні ще немає.

Гондольєри як і раніше одягнені в знакові смугасті футболки, але тепер їх образ завершує захисна маска і рукавички. При цьому місця в гондолі розмічені захисною стрічкою, щоб пасажири дотримувалися безпечної відстані. Зони посадки і висадки пасажирів дезінфікують спеціальні робочі в захисних костюмах. У гондолу може сісти не більш 6 пасажирів.

“Це хороша новина, ознака прагнення кожного повернутися до нормального життя якомога швидше, не послаблюючи при цьому наш захист, щоб перемогти вірус раз і назавжди”, – говорить Джованні Джусто, міський радник щодо захисту традицій.

Читайте также:   Где снимали "Игру Престолов" ч.2

Очікується, що з 3 червня, коли жителі ЄС зможуть подорожувати, в Венеції запрацюють і ті гондоли, які більше зосереджені на перевезення туристів, – вони трохи менше і часто прикрашені.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через зупинку транспортного руху венеціанські канали стали помітно чистіше й прозоріше.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.