Пара з Ірландії шукає доглядачів на відокремлений острів. На вакансію відгукнулися тисячі людей

Відсутність більшості благ цивілізації претендентів не бентежить

Сімейна пара з Ірландії Еліс Хейс і Біллі О’Коннор розмістила оголошення про пошук доглядачів невеликого відокремленого острова архіпелагу Бласкет на літо. Попри досить аскетичні умови життя, на вакансію відгукнулися тисячі людей.

Співробітники повинні будуть жити на малонаселеному острові з квітня по жовтень і доглядати за належними подружжю кафе і трьома котеджами, де зупиняються туристи. Умови життя при цьому вельми скромні. Як повідомляють ті, хто займали в минулому році цю почесну “посаду” Леслі Кехо і Гордон Бонд, на острові відсутня велика кількість благ цивілізації. Наприклад, через брак душа їм доводилося обливатися водою з гірського струмка. При цьому пара помітила в інтерв’ю Бі-бі-сі, що життя на острові в ізоляції стало для них “своєю версією нормального життя” і хорошим випробуванням для їх відносин.

Читайте также:   Шмигаль: накопичувальна пенсійна система в Україні неминуча

Цього разу найбільше претендентів на цю посаду звернулося з Ірану, Мексики, Фінляндії та Аргентини.

“Ми в шоці від такої кількості відгуків на вакансію. Розміщуючи оголошення в минулому році, ми думали, що не знайдемо нікого. Але ми отримали понад 23 000 заявок. Якби всі, хто відгукнувся, зупинилися у нас хоча б на одну ніч, у нас все було б заброньовано на найближчі 30 років “, – написали Еліс і Біллі в твіттері.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.